×

Merkez Çalışma Saatleri

P.tesi - Cuma: 08:00 - 18:00
Cumartesi: 08:00 - 15:00

Lütfen bizimle iletişime geçmek için info@smallux.com adresini kullanın.

YENİ BİR SMALLUX VR MAĞAZASINI NASIL AÇARIM?

01

Franchise formunu doldurun.

02

Size özel teklifimizi inceleyin.

03

Arkanıza yaslanıp keyfini çıkarın.

ŞİFRENİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

Franchise Modellerimiz

Yatırım miktarınız ve gelir beklentinize göre; Franchisee olabileceğiniz 4 ana sistemimiz bulunmaktadır

Türkiye’nin ilk ve tek eğlence café zinciri olan Smallux, gerek Coffee & Shop konsepti, gerek Coffee Corner'ları gerekse Smallux Kiosk ve Smallux VRBOX ile başta Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya olmak üzere tüm Türkiye’de Franchise zincirini geliştirmeye devam ediyor.

Smallux hayatlarında pek çok farklı deneyim yaşamış, dünyayı gezmiş, bir çok konsepte hayat vermiş genç profesyonellerin hayallerinden çıkıp, sizlere sunulmuş küçük mutluluklar dünyasıdır. Smallux etki alanına adım attığınız andan itibaren, içtiğiniz kahve, pastanızdan aldığınız bir ısırık, küçük bir hediye ya da sanal dünyada bir macera gününüze fark katacak.

Smallux sadece hayattan küçük bir kaçamak değil aslında “Kazananlar Klübü’’. Bu konsept hayata geçtikten sonra gelen yoğun talep ve önlenemez gelişim kat sayısı sayesinde Smallux ailesi her geçen gün büyüyor. Artık Smallux VR Coffee & Shop, Smallux VR Coffee Corner, Smallux Kiosk veya Smallux VR BOX sistemlerimizle siz de Smallux ailesine dahil olabilir hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Türkiye genelindeki 400’ü aşkın AVM, 8000’i aşkın özel okul ve üniversite çevresi, yaya trafiğinin kalabalık olduğu cadde gibi lokasyonlardan  sizin için en uygun olanını seçerek ya da işletmesi size ait olan Café, Bar, Spor Merkezi, Beach ya da dükkanda hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

01. SMALLUX VR COFFEE & SHOP

 • Bildiğiniz Café’leri unutun!

  Türkiye'nin ilk ve tek yeni nesil eğlence Café & Shop Franchise’ı olan Smallux VR Café, düşük maliyet, düşük risk, yüksek kâr, hızlı yatırım geri dönüşü ve avantajlı bayilik fırsatlarıyla yatırımcılarıyla buluşuyor.

  Vizyonu, inovatif ürünler ve yenilikçi yaklaşımlarla bir dünya markası olmak olan Smallux’ün AVM'ler ve Caddeler için geliştirdiği Coffee & Shop konsepti ile para kazanmak ister misiniz? "The Ultimate Café Experience" sloganıyla OKMEN A.Ş. tarafından geliştirilen bu özel konseptte, dünyanın önde gelen premium kahveleri, gurme sandwichler ve premium pastaların yanısıra lifestyle trend Smallux ürünleri, Sanal Gerçeklik deneyimleri ve Smallux’e özel alkolsüz Kahve Kokteylleri satarak yüksek kazanç elde etme imkanınız var.

Hemen Başvur

02. SMALLUX COFFEE CORNER

 • Küçük alanlarda yüksek kazanç!

  Hızlı büyümesini franchise ve işletme deneyiminin yanı sıra, inovasyon, ileri teknoloji, yazılım desteği, franchise seçimi, ar-ge, lokasyon tercihi, non-stop hizmet anlayışı, sorunsuz iş ortaklığı felsefesiyle güleryüzlü, dinamik kadrosuna borçlu olan Smallux VR Café, sizi etki alanına adım attığınız andan itibaren büyüleyen bir konseptle buluşturuyor. Coffee Corner.

  Cadde ve sokaklarda 35 - 60 m2 arası dükkanlar için uygun olan bu konsept ile içtiğiniz bir yudum kahve, yiyeceğinizden bir ısırık, kulağınıza takılan müzik, küçük bir hediye, happy hourlar ya da sanal dünyada heyecanlı bir macera günün en güzel ve unutulmaz anını oluşturuyor.
Hemen Başvur

03. SMALLUX VR CAFE KİOSK

 • TANIM

  Alışveriş ve Eğlence Merkezleri, sosyal amaçlı genel kapalı alanlar için Take away Café, ilginç ürünler ve VR’dan oluşan Kiosk sistemimizdir.
 • ÖZELLİKLER

  Biri Cafe’ digeri VR olmak üzere 2 metal sekizgenden oluşan kioskumuz; kahve ve pasta yemek için barı, ürün standları, profesyonel kahve makinası, pastalar için bombeli display buzdolabı, özel kahve öğütücüsü, derin dondurucu, pos makinası, yazarkasası, entegre edilmiş ileri teknoloji yüksek performans ultra VR bilgisayar, VRMARE güncel yazılım, kompakt, otomatik, dokunmatik ekranla deneyimlerin seçildiği, otomatik güncellenen yeni deneyimler, oyunlar, Smallux VR aksesuarlar, HTC Vive başlık 1 yıl garantili, mobil app’ten kamerayla izleyebilme, ciroyu eş zamanlı otomatik olarak gözlemleyebilme.
Hemen Başvur

04. SMALLUX VRBOX

 • ÖZELLİKLER

  Hafif aluminyum alaşımdan üretilmiş dış kasa, entegre edilmiş ileri teknoloji yüksek performans ultra VR bilgisayar, VRMARE güncel yazılım, kompakt, otomatik, dokunmatik ekranla deneyimlerin seçildiği, otomatik güncellenen yeni deneyimler, oyunlar, Smallux VR aksesuarlar, HTC Vive başlık 1 yıl garantili, mobil app’ten kamerayla izleyebilme, ciroyu eş zamanlı otomatik olarak gözlemleyebilme.
 • FİYATLANDIRMA

  Anahtar teslim, kurulum, bakım, 1 yıl garanti dahil fiyat; Peşinatsız Smallux VR Cafe’ye özel banka kredisiyle, 48 ay 865TL, 24 ay 1445TL, 30 ay 1211TL. Nakit 29000TL veya kredi kartına 4 taksitle, TEB ve Garanti Bankası özel girişimci antlaşmalarımızla, hiç nakit ödemeden, ayda ortalama 5000TL kazanmaya hemen başlayın..
Hemen Başvur
YUKARI